top of page

Desirial® a Desirial® Plus

Vplyv starnutia na vaginálnu sliznicu a suchosť

Ani ženské pohlavné orgány nie sú imúnne voči plynutiu času, najmä počas menopauzy. Najmä sliznice, ktoré tvoria oblasť vulvy, sú ovplyvnené poklesom produkcie estrogénu a podliehajú procesu starnutia. Postupom času sa vaginálna sliznica stáva krehkejšou a menej hydratovanou. Po menopauze intimné partie žien atrofujú, čo vedie k pocitom suchosti, svrbenia, podráždenia a akútnej bolesti počas fyzickej aktivity a pohlavného styku. Bez estrogénu sa vaginálna sliznica stáva tenšou, menej hydratovanou a krehkejšou. Zvyšuje sa riziko vzniku trhlín a vaginálnych infekcií. Vagína stráca svoju pružnosť a elasticitu. Steny pošvového vchodu sa stávajú ochabnutými. Ťažkosti spôsobené týmito zmenami ovplyvňujú kvalitu života a sexuálnych vzťahov. Viac sa dozviete v našom článku.

Řešením je DESIRIAL®

Desirial_gold_droit-01-scaled-e1684316976696.webp
  • hydratuje vulvovaginálnu oblasť

  • upokojuje podráždené oblasti

  • zlepšuje kvalitu vaginálnej sliznice
     

Inovatívne riešenie injekčného vpravenia kyseliny hyalurónovej DESIRIAL® do najvrchnejších vrstiev vaginálnej sliznice umožňuje zmäkčenie a hĺbkovú hydratáciu tkaniva. Kyselina hyalurónová je prirodzene sa vyskytujúca molekula v ľudskom tele. Má schopnosť viazať až 1000-krát viac vody, ako je jej vlastná hmotnosť, čím udržiava tkanivo hydratované, hladké a pružné. Injekciou sa kyselina hyalurónová vstrekuje pod sliznicu, a nie na jej povrch. To umožňuje kyseline hyalurónovej zväčšiť hrúbku sliznice, ktorú obnovia epitelové bunky v najhlbších vrstvách membrány. Výsledkom je spevnenie a zhrubnutie vaginálnej sliznice.

Vplyv starnutia na vzhľad veľkých pyskov (labia)

Na vzhľad veľkých pyskov má vplyv zvyšujúci sa vek, hormonálne zmeny, výrazný úbytok hmotnosti alebo pôrod. Postupne strácajú svoj tvar, pevnosť a objem. Veľké pysky sa stávajú menej citlivé a odolné voči tlaku. Tento zdanlivo "len" estetický problém môže mať veľmi nepríjemný vplyv na sebavedomie a sexuálny zážitok.

GettyImages-523321856-1-763x1024.webp

Riešením je DESIRIAL® PLUS

Desirial_cuivre_gauche-01-1024x776.webp
  • zväčšenie objemu veľkých pyskov

  • posilnenie ochrannej funkcie veľkých pyskov

  • zlepšenie estetiky vulvovaginálnej oblasti


​DESIRIAL® PLUS pomáha riešiť stratu objemu veľkých pyskov spôsobenú starnutím a hormonálnymi zmenami. Výsledkom ošetrenia je omladenie vonkajších genitálií. Obnoví sa mladistvý obrys veľkých pyskov a získa sa ich prirodzený objem.

Čím sú výrobky DESIRIAL® také výnimočné?

Výrobky DESIRIAL® vyrába spoločnosť Laboratories Vivacy vo Francúzsku, špecialista na estetickú a anti-age medicínu. DESIRIAL® je prvý rad injekčných, biologicky odbúrateľných hydrogélov na svete, ktoré nie sú živočíšneho pôvodu a sú vyvinuté výlučne na zachovanie intímneho zdravia žien. Produkty DESIRIAL® sú založené na patentovanej IPN-Like technológii, ktorá obsahuje čistú a stabilizovanú kyselinu hyalurónovú a antioxidant manitol. Manitol je antioxidant (vychytávač voľných radikálov), ktorý znižuje degradáciu gélu a udržiava molekuly kyseliny hyalurónovej stabilizované niekoľko hodín po aplikácii. Na ošetrenie špičkovými francúzskymi výplňovými materiálmi DESIRIAL® si dohodnite stretnutie s niektorým z našich partnerov.

desirial10-1170x658-1-e1684325597210.webp
bottom of page